MAKARONLAR

Genel Özellikler

PVC Cam Makaron : Cam örgülü kumaşın PVC ile kaplanmasıyla oluşan makaron genellikle motor ve trafolarda çıkış uçlarını ve iletkenleri izole etmekte ve küçük elektrik aletlerinde izolasyon amaçlı kullanılır.

Akrilik Makaron : Cam örgülü kumaşın akrilik reçine ile kaplanmasıyla oluşan makaron genellikle, motor ve trafolarda çıkış uçlarını ve iletkenleri izole etmekte, aydınlatma cihazlarında, otomotivde ve küçük elektrik aletlerinde yüksek ısı dayanımı gerektiren yerlerde kullanılır.

Poliüretan Makaron: Cam örgülü kumaşın polüretan reçine ile kaplanmasıyla oluşan makaron genellikle, motor ve trafolarda çıkış uçlarını ve iletkenleri izole etmekte, aydınlatma cihazlarında, otomotivde ve küçük elektrik aletlerinde yüksek ısı dayanımı gerektiren yerlerde kullanılır.

Silikon Makaron: Cam örgülü kumaşın silikon kauçuk ile kaplanmasıyla oluşan makaron genellikle, motor ve trafolarda çıkış uçlarını ve iletkenleri izole etmekte, aydınlatma cihazlarında, otomotivde ve küçük elektrik aletlerinde yüksek ısı dayanımı gerektiren yerlerde kullanılır