ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER HABERLER İLETİŞİM
 

Kurumsal

Boydem Ltd. 1991 yılında kurulmuş olup, elektrik izolasyon malzemeleri, kablo aksesuarları ve özel test cihazları alanında üretici, distribütör ve ithalatçı firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Boydem Ltd. 20 yılı aşan deneyimiyle kablo aksesuarları konusunda üretimini her yıl geliştirmiş ve içinde bulunduğumuz 2014 yılında da SKP ve ek mufu imalatına başlamıştır.

O.G. ve A.G. kablo aksesuarları konusunda profesyonel hizmet veren kuruluşumuzun hedefi, elektrik dağıtım kurumlarının, elektrik malzemesi toptancılarının ve elektromekanik konusunda üretim yapan firmaların ihtiyaçlarını geniş bir ürün yelpazesiyle anında karşılamak ve onlara kaliteli ürünlerimizle hizmet vermektir.

İleri teknolojili izolasyon malzemelerinin dönüşümü ;
Prespan, polyester ve diğer F ve H sınıfı izolasyon malzemelerinin dilimlenme ve kesim işlemleri, fabrik (die-cuts) ürünler, rulo ve dilimlenmiş elektrik izolasyon malzemelerinde Boydem Ltd. kalitesi geleceğinizin güvencesidir.

Kalite Politikamız

■ Müşteri taleplerini istenen kalitede ve zamanda karşılamak,
■ İnsan sağlığı ve güvenliğini herşeyin önünüde tutarak çalışanları sürekli eğitmek,
■ Güvenilir bir firma olmak,
■ Sürekli iyileştirme ile mevcut durumun korunması ve iyileştirilmesi,

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Boydem Yapı ve Elektrik Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'e aittir. Her hakkı saklıdır. 2014 ©