KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD.´ya (Bu metinde "BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD." olarak kullanılacaktır) aittir.

BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini boydem.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. boydem.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD. internet sitesini ziyaret eden ve BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  • Hakkımızda

    Boydem Ltd. 1991 yılında kurulmuş olup, elektrik izolasyon malzemeleri, kablo aksesuarları ve özel test cihazları alanında üretici, distribütör ve ithalatçı firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • Menü
  • İletişim
©2018 - BOYDEM YAPI VE ELEKTİRİK LTD.. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi